Warsztat Szczecin Skoda gdzie?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • ksiegarz
    Classic
    • 2013
    • 3

    Warsztat Szczecin Skoda gdzie?

    Zamieszczone przez Wojtas_Poznań
    ktoś się orientuje w kluczach do filtrów oleju ? jaki konkretnie kształt/rozmiar potrzeba żeby przeprowadzić operację wymiany filtra w O2FL ?
    Klucze są uniwersalne. Mogą być łańcuchowe albo "wygięty płaskownik" (cholera, jak to nazwać - tradycyjne czy co ).

  • DriverTaxi
    Classic
    • 2012
    • 12

    #2
    Warsztat Szczecin Skoda gdzie?

    Szukam dobrego warsztatu w Szczecinie. W podobnych tematach padały propozycje:
    - CAR SERWIS na Dąbrowskiego
    - Skoda. Mechanika pojazdowa. Kut M. na Weleckiej 24
    - Ciesielskiego przy Wernyhory

    Proszę o opinię (nie) zadowolonych klientów powyższych warsztatów oraz propozycje innych.

    Komentarz

    • raf366
      Classic
      • 2008
      • 6

      #3
      Ciesielskiego mogę polecić- zajmuje sie grupa VW, 2 razy korzystałem z usług tego warsztatu- trochę się cenią. Jeszcze słyszałem, że w MN Auto na Klonowica dobrze robią, Zajmują się Skodą- http://www.mn-auto.pl

      Komentarz

      • elemenateur
        Elegance
        • 2007
        • 803

        #4
        Spróbuj tu: http://www.autoserwiszdroje.pl/
        Wysłaliśmy tam baaaaardzo wielu naszych klientów

        Komentarz

        • mariuszpolice
          Ambiente
          • 2012
          • 178

          #5
          Niestety rozchorował się mój szkodnik. :cry: Problem wygląda następująco
          jak jest zimny silnik to odpala od strzała, a jak się rozgrzeje do temperatury roboczej trzeba chwilę pokręcić żeby zaskoczyła.
          może ktoś miał taki przypadek u nas w szczecinie i udało się rozwiązać tą dolegliwość. Na forum są poopisywane różnene teorie, ale wolał bym coś sprawdzonego, jakiś warsztat?

          Komentarz

          • mike007007
            Ambiente
            • 2010
            • 119

            #6
            Zamieszczone przez mariuszpolice
            Na forum są poopisywane różne teorie, ale wolał bym coś sprowadzonego
            Teorii jest dużo ale najskuteczniejszą jest zwiększenie dawki rozruchowej. Jeśli nie chcesz ponosić na początek kosztów to na test podmień akumulator czasami to pomaga. Czasami można rozwiązać problem VCDSem podnosząc dawkę - koszt to piwko jak się z kimś z forum zgadasz. Najdroższą operacją będzie korekta mapy startowej i tu już potrzebujesz zawodowca ze sprzętem.

            Komentarz

            Pracuję...